dobra-karta-coop1

Předplacená karta Coop

 

Předplacená karta Coop je karta, kterou můžete koupit v síti prodejen COOP, zatím je na západě Čech. Je možné jí dobít online COOP a rovněž můžete využít služby CashBack. Poplatek za dobití karty převodem z účtu je v porovnání s konkurencí nízký a to 10 Kč.

Proč pořídit:

 • Nižší poplatek za dobíjení převodem z účtu – 10 Kč
 • Hotovostní dobití v provozovně COOP za 5 Kč
 • Možný výběr CASHBACK v provozovně COOP za 5 Kč
 • Výhodné používání spolu s věrností kartou Coop Dobrá karta u vybraných obchodníků
 • Slevy na zboží a služby u vybraných spřízněných obchodníků – HUSKY. ČESKÉ DRÁHY ATD. viz: http://www.dobrakartacoop.cz/docs/nabidka.pdf

 

Nevýhody:

 • Zatím možnost zakoupení pouze v úzké síti prodejen COOP na Západě Čech – nelze přes internet
 • Měsíční poplatek 30 Kč za neaktivní kartu (6 měsíců neaktivity karty)

Provozovatel karty: ČSOB a.s., distributorem karty je družstvo COOP

oficiální web: http://www.dobrakartacoop.cz/

poplatky a limity: 

https://www.anonymnikarta.cz/dobrakarta/Download

Do diskuze pod článkem můžete psát Vaše zkušenosti s předplacenou kartou Coop předplacená karta, případně otázky, rád odpovím. 

Admin

 

 

 

7 komentářů u „Předplacená karta Coop

 1. Dobrý den potřeboval bych se zeptat na anonymní kartu coop kolik tam platí roční poplatek zavolejte na tel 799 796 115

 2. Nikde nemůžu najít ceník za služby a ani to kde se dá karta přesně pořídit. Nevíte jestli je tahle karta dostupná i v Praze ?

 3. Veškeré informace o kartě jsou na webu uvedeny: predplaceneplatebnikarty.cz/predplacena-karta-coop (odkaz na poplatky a limity) , kartu lze koupit pouze v síti prodejen coop na západě čech, v praze bohužel ne.

  Admin

 4. Tuto kartu teď nabízí DPMB v Brně jako anonymní nosič e-šalinkarty (na roční kupon)- ale nikde nemůžu najít, jestli se dá takto použít neaktivovaná celý rok, aniž by se zablokovala po 6měsících, když se dostane z nuly do záporného zůstatku snahou o placení měsíčního poplatku za neaktivitu? Neví to někdo?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.