karta

Napka

Napka je předplacená platební karta s výhodnou cenou 50 Kč za kus při koupi  dvou karet a možností posílání pěněz zdarma mezi uživateli. Vyplatí se pořídit i jako forma kapesného pro dítě.

 

Proč pořídit?

 • Cena pořízení při koupi 2 ks pouze 50 Kč /ks (resp.2×100 Kč a na každé nové kartě je nabito 50 Kč)
 • Možnost zasílat zdarma peníze mezi uživateli Napky

 

Nevýhody:

 • Nutnost instalace mobilní aplikace
 • Zpoplatnění dobítí karty přes online bránu 2% – vyplatí se pouze při nižších částkách
 • Dobití bankovním převodem za poplatek 25 Kč
 • Měsíční poplatek za neaktivní kartu je 30 Kč měsíčně (po 3 měsících neaktivity karty)

Cestovní pojištění nejvýhodněji zde !


Provozovatel karty je společnost  Rock Finance a její dceřiné společnosti RF asistence.Obě společnosti jsou součástí investiční skupiny Rockaway.

oficiální web: https://www.napka.cz/

poplatky: https://www.napka.cz/cenik

limity: https://www.napka.cz/limity

číslo sběrného účtu:  264958909 / 0300

 

Do diskuze pod článkem můžete psát Vaše zkušenosti s předplacenou kartou Napka, případně otázky, rád odpovím. 

Admin

14 komentářů u „Napka

 1. Zkušenosti jen ty nejlepší..podvodníci to hojně využívají k beztrestnému okrádání lidí..děkujeme ČSOB (nebo kdo to zastřešuje), že to takto krásně podporuje.

  1. Ano, souhlasím!!!!! Na netu je jich stovky, poškozených a okradených lidí.. Větší blbost jak je tahle karta opravdu už na svět přijít nemohla! Takže děkuji i já, taky jsem nalítla a byla jsem okradena o skoro tři tisíce. Ten kdo tuhle kartu vymyslel a dotáhl ji do ČR by měl být potrestán a vrátit veškeré částky co byly na tyhle karty nakradeny!!!! Podporujete zloděje!!! Stáhněte tyto karty z prodeje!!!!!!!!!!!!!!!

    1. Hehe, mě taky. Jestli někdo platí předem, tak pardon, ale říká si o to sám. Na internetu platí pravidlo tří N: Nikdy Nikomu Nevěř.

    2. Je to jen prostředek k páchání trestné činnosti jako tzv. Blesk peněženka. Lidé jsou bohužel důvěřiví a bohužel né každý ví, že existují takovéto anonymní účty (platební karty), kam se posílají peníze. Dostat z těchto účtu peníze je pro Policii skoro nereálné, protože podvodník to vybere dříve, než poškozený tuto věc oznámí na PČR. Všechny anonymní platební karty nebo účty bych zrušil. Na co takové produkty, každý si umí spočítat, že klasický účet je výhodnější. Je to podle mě jen prostředek k páchání trestné činnosti, at si za to banka schovává co chce.

     1. Top argument , za použití mob. tel. nebo TV , vás okradou o statisíce také, a legálně !!!!!!!!!!! budete je stejně používat dál . ( kdo chce někoho okrást cestu si najde .) Vzhledem ke zneužívání osobních údajů žádný účet v bance ani nechci ! Čtete podmínky při podpisu smlouvy !!! – Co má větší cenu naše peníze, nebo ůdaje o nás ?

     2. Top argument , za použití mob. tel. nebo TV , vás okradou o statisíce také, a legálně !!!!!!!!!!! budete je stejně používat dál . ( kdo chce někoho okrást cestu si najde .) Vzhledem ke zneužívání osobních údajů žádný účet v bance ani nechci ! Čtete podmínky při podpisu smlouvy !!! – Co má větší cenu naše peníze, nebo ůdaje o nás ?

   1. Good analysis, American Action Report, I appreciate it. Notice I forgot to write my vatic note before posting it. Shows you how much I had to say about it, except for those people in greece that predate the moon.That fits quite closely with our video series on &qitu;Mochael Tsarion: the Origins of Evil". Well worth watching especially the last half even though all of it is good.

 2. Tady píšete že, napka je předplacená platební karta s výhodnou cenou 50 Kč za kus při koupi dvou karet. Karta mě nalákala, jenže když jdete na jejich web, tak tam píšou že to stojí 150 kč a za dvě karty chtějí 200 kč. To uvedení ceny za 50 kč je už tedy neplatný ?

 3. Zdravím, teď jsem na to koukal a opravdu 50 Kč již na novou kartu nenabíjení, takže karta stojí 150 Kč, 2 karty stojí 100 Kč/ks.

  děkuji za informaci na webu to upravím.

  Admín

 4. Dobrý den.
  Zajímalo by mě,jako podmínky jsou pro placení v jiné měně.
  Vysvětliím,mám 3 měsíce blesk peněženku,kterou po utracení peněz ,ktere nemohu vybrat jen tak :d tak ji zruším.Pořídila jsem si jí pro obchod aliexpres.Ovšem ejhle,pro placení v cizině musí být ověřená a k tomu musím mít svůj učet ,který zašlu společně s kopii OP obě strany a druhý doklad.Super anonymita :Da když už učet,tak se vybodnu na tyto karty ne:).Tak by mě zajímalo jak je to s Vaší kartou?jde o to samé?protože jde prý o nějakou novelu zákona .Děkuji

 5. Koukam, ze jejich webovky nefunguji. Takze taky odchod po anglicku? Podobne jako jini provozovatele, cerstve i Mopet s Bleskem (produkt Bleskpenezenka), take nemaji dostr slusnosti oznamit to klientum a na webu primo…. asi doufaji ve „zlaty padak“ formou propadnutych castek v nabitych kartach….

 6. Nadherny a moderni zpusob jak masivne okradat lidi, beztrestne a s „podporou“ „serioznich“ spolecnosti. Napku NEPOUZIVEJTE na cokoliv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.